Δεκεμβρίου, 2018

2018Τετ19Δεν7:00 μμΤετ9:00 μμΧριστουγεννιάτικη Γιορτή 1ου ΕΠΑΛ Χαλκίδας7:00 μμ - 9:00 μμ

Λεπτομέρειες

Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων, οι Καθηγητές και οι Μαθητές του 1ου ΕΠΑΛ Χαλκίδας, σας προσκαλούν στη Χριστουγεννιάτικη Γιορτή, την Τετάρτη 18 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 19:00, στο Κλειστό Γυμναστήριο του σχολικού συγκροτήματος.

Μαθητές από τη μουσική ομάδα του σχολείου θα συνοδεύσουν με τα τραγούδια τους τις μελωδίες της ορχήστρας ενώ η θεατρική ομάδα θα παρουσιάσει το μονόπρακτο “Τα Δώρα της Αγάπης”.

Αρκετές εκπλήξεις περιμένουν τους θεατές σε μια γιορτή που θα πραγματοποιηθεί με τη συνδρομή των εκπαιδευτικών, των μαθητών και του συλλόγου γονέων του σχολείου μας.

ώρα

(Τετάρτη) 7:00 μμ - 9:00 μμ

Τοποθεσία

1ο ΕΠΑ.Λ. Χαλκίδας

Ν. Καραγιάννη & Αντιγόνου 2, Χαλκίδα 34133

Οργανισμός

1ο ΕΠΑ.Λ. ΧΑΛΚΙΔΑΣmail@1epal-chalk.eyv.sch.gr

Διαθέτετε λογαριασμό στο πρόγραμμα;

Διαφορετικά, δημιουργήσετε νέο λογαριασμό πατώντας εδώ

Προϋποθέτει πως έχετε διαβάσει και συμφωνείτε με την Πολιτική Απορρήτου.

Ξεκινήστε την αναζήτηση για άρθρα
Scroll To Top