ΑιτήματαΚατηγορία: Θέματα υποβολής/διαχείρισης ΣχεδίουΕπικαιροποίηση Τεχνικού Δελτίου και Προϋπολογισμού
3ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Επιτελείο ρωτήθηκε πριν από 2 έτη

Ανεβάσαμε επικαιροποιημένα Τεχνικά Δελτία και Προϋπολογισμό, σύμφωνα με τις παρατηρήσεις σας και διορθώσαμε κάποια λάθη στο προϋπολογισμό (ΦΠΑ σε θεατρικά κοστούμια). Θα αποστείλλουμε άμεσα τις βεβαιώσεις των Φορέων.
Παρακαλούμε :

1. Διαγραφή των παλαιών αρχείων, τα νέα αναφέρονται Τεχνικό Δελτίο-Τελικό και Προϋπολογισμός-Τελικό.
  2. Την εξέταση της Δράσης του σχολείου μας όσο το δυνατόν γρηγορότερα, γιατί η πρώτη μας υποδράση Διαδρομές αντίστασης θα ανέβει στο θέατρο του Δημαρχείου Καισαριανής στις 17-02-2019 και ως εκ τούτου έχουμε ανάγκη της χρηματοδότησης.

Ο Διευθυντής του Σχολείου
Γιαννόπουλος Κυριάκος

1 απαντήσεις
Eirini Iliadou Επιτελείο απαντήθηκε πριν από 2 έτη

Είμαστε έτοιμοι για έγκριση, την οποία θα λάβετε σύντομα στο επίσημο mail σας! Ευχαριστούμε!